Müük Maja, Buda, Budapest, Ungari, 1038 Budapest Mező u.21.

Müük - Cod. 32531

  • Tüpoloogia: Maja
  • Piirkond: 310 m²
  • Tubades: 5+1
  • Põrand: 2

MANSION OMANIKU TELLIMATA MÜÜA!

Budapesti põhjaosas, Csillaghegy-Békásmegyer-Ófalu piiril Róka mägede jalamil, on rahulikus keskkonnas müüa A + kategooria perekonna mõis GEOMETRIC S, SOLAR CELL. Kahetoaline, 5-toaline luksusmaja territoorium on 280m2 ja 1170 m2 territooriumi ning 37 m2 külalistemaja koos hoiuruumiga.

MANSIONI OMADUSED
Kahe korruseline maja on ehitatud 1996. aastal (korrus ja mansard). Seda ümbritsevad katusealused terrassid, suurim neist on 55m2, mis hõlpsasti suudab asetada perekonna- ja sõprussuhteid. Seal on katus väiksem garaaž ja lisaks on suur ruum, kus saab paigutada kuni kolm autot. Aiapargis on automaatne niisutussüsteem, mis tõuseb veest sügavast auku. Avara aia ilu on 160 cm sügav kala tiik, mille külgmaja suunas on väike brigde pealkiri. Seal on ka aia grill, kuid seal on ka suurem bassein. Esimeses õues on moodustatud väiksem köögikoht, kus köögis saab kasvatada kõiki köögivilju.
Esimesel korrusel on elutuba, magamistuba ja suur Ameerika tüüpi köök, kus on kaasaegsed masinad, duširuum ja kätepesuvahendiga tualettruum. Trepi all olevat ruumi kasutatakse ladustamiseks. Suurest terrassist ja ajast saab juurde elutuba. Magamistuplatsil on võimalik leida kahte suuremat tuba, garderoobi, vannituba koos nurgavanniga ja eraldi tualettruumi. Külalistemaja toimib eraldi väikese korteriga, millel on oma ladu.

TEHNILISED PARAMEETRID
Maja on suurepärases seisundis pideva hoolduse all. Viimane kord renoveeriti mõisa 2016. aastal, kui tagarrass on laienenud, ülemise lao aknad on asendatud puitraamiga akendega, mis on kaetud kõige tõhusama Iisraeli soojusfooliumiga ja katus on isoleeritud 20 cm puitkiuga. Maja elektrivarustus on kaetud 5KW päikesepatareide süsteemi (Geo küte / jahutus, seetõttu on igapäevane elektritarbimine TASUTA!)
Mõne väiksema jõupingutusega võib veevarustust pakkuda ka maja enda südames.
Ülemisele poodile ei ole suvel vaja eraldi jahutusseadet. Peale selle on ka päikesepatareide süsteemi fassaad lõpule viidud, tuleks sisestada ainult rakkude elemendid.

KULUD
Mõis on märgistatud A + kategooriaga, mis on tingitud täiuslikust isolatsioonist ja alternatiivsete energiaallikate kasutamisest. Selle kuumutamine on geomeetriline, millele lisandub elutuba koos kaminaga ja seina ja lae küttekoldega ülakorrusel. Külalistemaja sooja ja sooja veevarustust tagab tsirko süsteem, mistõttu on mõisa hooldus peaaegu tasuta.

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
Nõustun isikuandmete töötlemisel*
Tühista
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB